ANUL SCOLAR 2011-2012

În paginile web pentru anul şcolar 2011-2012 găsiţi informaţii despre proiectele, activităţile, rezultatele la concursuri şcolare şi extra-şcolare la care participă elevii şi cadrele didactice din şcoala noastră.

a. Informaţiile despre clase şi îndrumătorii lor găsiţi pe pagina Clase si cadre didactice.

b. Informaţiile despre activităţile şcolare şi extraşcolare la care participă şcoala noastră le gasiţi pe pagina Activitati extracurriculare.

c. Informaţiile despre rezultatele la concursurile şcolare şi extra-şcolare la care participăm în acest an şcolar le găsiţi pe pagina Concursuri si rezultate.

d. Informaţiile despre proiectele în care este implicată şcoala noastră în acest an şcolar le găsiţi pe pagina Proiecte.

e. Evenimentele fiecărei luni le puteţi găsi pe pagina Calendar: noutăţi, evenimente viitoare.

f. Secţiunea Photo albums 2011-2012 cuprinde fotografii din timpul activităţilor derulate de şcoala noastră.

Vă dorim tuturor un an şcolar foarte bun!